Bogata oferta badań dla kierowców

Wyspecjalizowane aparatury, wykwalifikowani psycholodzy, doświadczenie i sprawna obsługa – takie warunku umożliwia gabinet badań psychotechnicznych, w jakim przebadają się zarówno kierowcy zawodowi wszelkich kategorii, jak również instruktorzy i egzaminatorzy nauki jazdy, osoby pracujące na wysokościach, czy również na stanowiskach górniczych.

Badania kierowców Sosnowiec, badania operatorów koparek i dźwigów, testy dla osób, które przekroczyły 24 punkty karne, czy również spowodowały przypadek samochodowy – zakres usług medycznych jest kompleksowy, dopasowany do potrzeb przeróżnych klientów. Wziąć udział w badaniach mogą zarówno osoby ze specjalnymi skierowaniami np. od pracodawcy, jak również klienci bez skierowań. Trzeba mieć przy sobie dowód tożsamości np. paszport lub dowód prywatny, przygotować się również pod względem psychoruchowym, a więc wypocząć przed testami.

Badania psychologiczne kierowców śląskie realizowane są obecnie bardzo szczegółowo, w istocie aby na polskich drogach minimalizować ryzyko wypadków spowodowanych poprzez błąd ludzki. Kierowcy zawodowi pracują wielokrotnie na dużych obciążeniach, zarówno o ile chodzi o okres pracy, jak również znaczną intensywność ruchu.

Kierowca musi poprzez cały okres zachowywać znaczną koncentrację, a w razie zaistnienia niebezpieczeństwa szybko reagować. Psychoruchowa kondycja jest dlatego bardzo ważna, o ile pracujemy za kierownicą. Badania kierowców muszą być co jakiś okres powtarzane, aby zweryfikować kondycję pracowników po upływie czasu. Warto odzyskać na to spostrzeżenie, w szczególności o ile prowadzimy firmę transportową.